Firma "GRAWMET" współpracuje z firmami przemysłu gumowego stosującego połączenia metalowo-gumowe dla których wykonuje części metalowe pod wulkanizacje i specjalizuje się w wykonywaniu wyrobów metalowych głęboko-tłoczonych.

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter!

Otrzymasz z naszego serwisu P.P.U. "GRAWMET" - Głuchołazy najświeższe informacje umieszczane na naszych stronach, wystarczy podać pseudonim i e-mail na który chcesz otrzymywać newsletter.

Osoba zapisana na nasz newsletter, może również dodawać komentarze w naszym serwisie.

Pseudonim:
E-mail:
Przepisz kod:
Kod:

Polityka prywatności

Newsletter

Użytkownik serwisu P.P.U. "GRAWMET" - Głuchołazy zapisując się do systemu Newsletter wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "GRAWMET" Jacek Czarniecki, ul. Damrota 8, 48-340 Głuchołazy.

P.P.U. "GRAWMET" - Głuchołazy używa systemu Newsletter do informowania o nowych zasobach umieszczanych w serwisie za pośrednictwem poczty e-mail.

Osoba zapisana na nasz newsletter, może również dodawać komentarze w naszym serwisie, przy dodawaniu komentarza osoba jest zobowiązana wpisać swój e-mail po którym rozpoznawany jest pseudonim i będzie on widoczny nad komentarzem, natomiast e-mail nigdy nie będzie widoczny w komentarzach lub innych zasobach serwisu.

Zapisanie się do bazy Newsletter serwisu P.P.U. "GRAWMET" - Głuchołazy wymaga potwierdzenia, w tym celu do użytkownika wysyłany jest e-mail z prośbą o potwierdzenie zgłoszenia chęci zapisu do bazy.

Abonament na Newsletter jest ważny 12 miesięcy, miesiąc przed upływem ważności abonamentu jest wysyłana informacja o utracie ważności abonamentu z możliwością przedłużenia na kolejne 12 miesięcy.

Rezygnacja z korzystania Newslettera z serwisu P.P.U. "GRAWMET" - Głuchołazy jest udostępniona w każdej poczcie e-mail, link do rezygnacji jest umieszczony w końcowej części wysłanej poczty e-mail.

Newsletter jest wysyłany automatycznie o stałej porze codziennie, wtedy gdy w serwisie P.P.U. "GRAWMET" - Głuchołazy zostaną umieszczone nowe zasoby, lub zostaną dokonane jakiekolwiek zmiany.

Korzystanie z Newslettera jest bezpłatne.

Wpisanie się do Newslettera oznacza zapoznanie się z naszą polityką prywatności.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany niniejszej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

KontaktNapisz do nasNewsletterMapa serwisuPolityka prywatności

Newsletter